Ετήσια ενημερωτική συνάντηση τον Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Σκύδρας

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες, καλησπέρα.

Σε συνέχεια προηγούμενης ενημέρωσής μας, ηλεκτρονικής και τηλεφωνικής, επανερχόμαστε, προκειμένου να σας υπενθυμίσουμε την προγραμματισμένη αυριανή μας συνάντηση 30-11-2022, στις 5 η ώρα,  στο Πνευματικό Κέντρο Σκύδρας.

Θα σας περιμένουμε στον χώρο,  η Διεύθυνση του Σχολείου μας και  ο  Σύλλογος Διδασκόντων, για να συνεργαστούμε εποικοδομητικά  για το μέλλον των παιδιών μας. Συγκεκριμένα, αναμένουμε

• να γνωριστούμε, να συζητήσουμε και να προγραμματίσουμε όλοι μαζί την πορεία της Σχολικής Κοινότητας του Γυμνασίου Σκύδρας
  • να ενημερωθείτε για τη σχολική επίδοση των παιδιών σας
  • να συμμετάσχετε στις αρχαιρεσίες εκλογής Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Η παρουσία όλων σας κρίνεται απαραίτητη!

ΣΟΦΙΑ Ε. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΠΕ82 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ/ΠΕ70 ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΥΓ. Το Τμήμα και τα ονοματεπώνυμα των εκπαιδευτικών των παιδιών σας αντλήστε τα από το εβδομαδιαίο πρόγραμμα  που σας έχουμε ήδη προωθήσει.