Πρόγραμμα Τρίτης 17 Νοεμβρίου (Γιορτή για το Πολυτεχνείο)

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ

Αγαπητοί Μαθητές,

Στο πλαίσιο αφιερώματος του Σχολείου μας στην αυριανή επέτειο του Πολυτεχνείου, σας ζητούμε να προχωρήσετε στην απάντηση  δύο ερωτήσεων μέσω google form που φιλοξενούνται σε σύνδεσμο που σας έχει αποσταλεί με ηλεκτρονική αλληλογραφία, έως τις 10:00 σήμερα το βράδυ.

Οι απαντήσεις που θα δώσετε θα αποτελέσουν τη βάση τηλεδιαβούλευσης (συζήτησης)  στην οποία θα συμμετάσχετε αύριο στις 9:00 το πρωί, ακολουθώντας τον σύνδεσμο του/της Υπευθύνου του Τμήματός σας (ομοίως σας έχει αποσταλεί). Η διάρκεια του αφιερώματος θα είναι έως 60 λεπτά. Αναμένεται η κατάθεση των προβληματισμών σας με τρόπο ενεργό και συμμετοχικό.

Στη συνέχεια δεν θα πραγματοποιηθούν  μαθήματα. Μη συμμετοχή σας στο αφιέρωμα λογίζεται, με βάση την ισχύουσα νομοθεσία, ως απουσία σε εξάωρο ημερήσιο πρόγραμμα.

Ευχαριστούμε.